Terezie Taberyová

Book a performer

ID #26

Terezie Taberyová

Talent
Speaker
Language
Czech
Sex
Female
City
Praha 4
Age
Teenager, Young voice, Midlife
Languages
English
Accent
Central Bohemian, Prague

About

Jsem speaker s dlouholetou praxí v dabingu jak pro soukromé stanice, tak i pro veřejnoprávní televizi. U mikrofonu jsem vyrůstala už jako dítě, kdy jsem v osmi letech nadabovala své první malé role. Od té doby spolupracuji s různými studii a zadavateli. Ztvárnila jsem velkou řadu postav, kdy jsem hlas musela flexibilně přizpůsobit různým polohám od altu až po soprán v široké věkové škále. Mé nejzásadnější role jsou např. v trilogii „Hunger Games“ (Katniss) nebo „Twilight sága“ (Jeny), dále ve filmech „Terapie láskou“ (Tiffany), „Divergence“ (Tris), „X-Men“ (Raven/Mystique), v animovaných filmech „Jak vycvičit draka“ (Astrid) či „Včelka Mája“ (Mája) nebo v seriálech „Teorie velkého třesku“ (Bernadette), „Taková moderní rodinka“ (Haley), apod.

Součástí některých mých dabingových rolí bývají i různé pěvecké party, které i díky hudebnímu vzdělání dokážu sama nastudovat a nazpívat. Jedná se například o píseň Fauny v animované pohádce „Zvonilka a tvor Netvor“, píseň v animovaném filmu „Včelka Mája“, apod. Hlasově se dále podílím na reklamních spotech pro L’Oreal, Oriflame, McDonald's, Billa, Zlatopramen, apod. a to jak pro televizi, tak rozhlas. Od svých šestnácti let se také věnuji divadlu v amatérském divadelním spolku FATALKY. Ze zkušeností před kamerou mohu zatím uvést roli v reklamním spotu na výrobek společnosti Glenmark Pharmaceuticals.

Book a performer

close

I am booking a performer

Send us a non-binding inquiry on business days before 4 pm and we will get back to you on the same day. If it is sent later, we will get back to you the following business day.