Lenny Trčková

Book a performer

ID #643

Lenny Trčková

Talent
Speaker
Language
Czech
Sex
Female
City
Praha 6
Age
Young voice, Midlife
Accent
Central Bohemian, Moravian-Wallachian, Prague

About

Jsem profesionální moderátorka/speaker, dramaturgyně a Life coach a odjakživa miluji práci s hlasem. Velmi ráda si s barvou hlasu pohrávám a umím jej přizpůsobit tomu, co klient zrovna potřebuje. Můžu být veselá komerční, melancholická nebo drsná. Léta jsem moderovala živé pořady v České televizi (Dobré ráno, Sama doma, Škola doma, Tečka páteční noci) TV Óčko, Public TV, TV Praha a v rádiích Český rozhlas, Expres rádio, Frekvence 1, Fajn rádio a Rádio Hey. Zabývám se také natáčením autorských pořadů na klíč, moderuji živé akce, dělám dramaturgii a píši scénáře, tvořím voice overy, natáčím reklamy nebo instruktážní videa. Píši svůj autorský blog o seberozvoji, předčítám veřejně z knih a pravidelně píši články do časopisů (aktuálně Žena a život).

Několik let jsem byla hlasem automobilky KIA, spolupracovala jsem ale i s EON, Poděbradka přírodní, GE Money bank, Electrolux, O2, atd. Namluvila jsem audioknihu Karlaz, cesta člověka.

Book a performer

close

I am booking a performer

Send us a non-binding inquiry on business days before 4 pm and we will get back to you on the same day. If it is sent later, we will get back to you the following business day.