Dashi Osičková

Book a performer

ID #151

Dashi Osičková

Talent
Speaker, Singer
Language
Czech
Sex
Female
City
Praha 1
Age
Teenager, Young voice, Midlife
Languages
English
Accent
Central Moravian, Brno
Languages
English

About

Jsem Česká zpěvačka a textařka, ikdyž převážně zpívám anglicky. S vystupováním jsem začla jako teenager. Rapovala jsem na Brněnských hiphop parties, byla jsem frontmantkou několika kapel, se kterými jsem dělala rnb, jazz ale i rock. Vystoupila jsem například v Ostravě ve Stodolní ulici. Jako solo zpěvačka jsem si užila večerní vystoupení na Náměstí Svodody v Brně, kde jsem zpívala kromě své písně ještě tenkrát písně převzaté, od Mariah Carey, Lauryn Hill nebo Whitney Houston. Plné náměstí pro mě tenkrát bylo velkým úspěchem. Pokračovala jsem na různých menších akcích, jako jsou dětské tábory nebo vernisáže. Diváci mě mohli vidět i v televizi na Eurosongu, po boku Sámera Issy v písni Pick a star. Co se týká mých vlastních písní, dlouho se mi nedařilo vydat si něco z vlastní tvorby a proto svůj singl, LP/CD vydám teprve letos, během roku 2016.

Mám zkušenost s živým vystoupením od undeground klubů po přehlídky, vernisáže, větších prostor jako jsou náměstí apod, až po televizi. Jako speaker jsem pracovala s upoutávkami během hudebních setů pro dje, labely apod. Budu se Vám hodit, pokud hledáte něco jiného, zajímavého, dynamický hlas a moravský přízvuk.

  • Audio 1

  • Audio 2

  • Audio 3

  • Audio 4

  • Audio 5

Book a performer

close

I am booking a performer

Send us a non-binding inquiry on business days before 4 pm and we will get back to you on the same day. If it is sent later, we will get back to you the following business day.