Daniel Pers

Book a performer

ID #898

Daniel Pers

Talent
Speaker
Language
Polish
Sex
Male
City
Żary, Lubusz
Age
Young voice, Midlife
Languages
Spanish, Polish
Accent
English (UK)

About

Daniel Pers je profesionální polský dabér s více než 10 lety zkušeností v odvětví. Je známý svým všestranným hlasem, jasnou artikulací a poutavým tónem, který rezonuje s publikem všech věkových kategorií. Je rodilým mluvčím polštiny a má hluboké porozumění polské kultuře a jazyku, což mu umožňuje efektivně předávat zprávy polsky mluvícímu publiku. Daniel začal svou kariéru jako dabér ve svém rodném Polsku, kde se rychle etabloval jako jeden z nejžádanějších dabérských talentů v zemi. Namluvil dabingy pro některé z nejznámějších značek v Polsku, včetně televizních a rozhlasových reklam, firemních videí, vysvětlujících videí a dalších. Má také zkušenosti ve světě audioknih, podcastů a IVR a zpráv na čekání. Danielova všestrannost a schopnost přizpůsobit se různým typům projektů ho učinily cenným aktivem pro klienty v různých odvětvích. Má skvělou schopnost interpretovat scénáře a může poskytnout různé interpretace scénáře, dávající klientům možnosti vybrat si při konečném nahrávání. Má také zkušenosti s různými styly dabingu, jako jsou tvrdý prodej nebo měkký prodej, v závislosti na typu reklamy. Kromě své práce v dabingu je Daniel také zkušeným překladatelem a může nabídnout dodatečné služby jako překlad, lokalizaci a titulkování. To může být zejména užitečné pro klienty, kteří vytvářejí zvukový obsah pro mezinárodní publikum. Jedním z klíčových prvků, který odlišuje Daniela od ostatních dabérů, je jeho profesionální, zvukově izolované studio, vybavené nejlepším audiovybavením na trhu, včetně mikrofonů Neumann a AKG. To zajistí, že všechny nahrávky jsou nejvyšší kvality a jsou zbaveny nechtěného pozadí. Jeho studio mu také umožňuje pracovat na projektech na dálku, což usnadňuje klientům spolupráci s ním bez ohledu na jejich umístění. Tato flexibilita a pohodlí, spojené s jeho profesionálním přístupem, ho činí první volbou pro klienty hledající polského dabéra. Danielovo závazek kvalitě, profesionalitě a vynikající zákaznické službě mu pomohl vybudovat si věrnou klientelu a pověst jednoho z nejlepších polských dabérů v odvětví. Nadále spolupracuje s některými z nejrespektovanějších značek a agentur na světě, poskytující vysoce kvalitní zvukový obsah, který rezonuje s publikem a má dopad. S jeho profesionálním studiem, prvotřídním vybavením a lety zkušeností je Daniel Pers spolehlivou volbou pro každého klienta hledajícího špičkového polského dabéra.

Mám bohaté zkušenosti jako lektor, pracující jako profesionální lektor po mnoho let. Specializuji se na nahrávání reklamních textů, narrací, audioknih a dalších zvukových materiálů. Moje hlasová všestrannost mi umožňuje přizpůsobit se různým typům projektů a výslovnosti, což mě činí ceněným lektorem v odvětví. Mé hluboké porozumění polské kultuře a jazyku mi umožňuje účinně sdělovat zprávy polsky mluvícím posluchačům

Book a performer

close

I am booking a performer

Send us a non-binding inquiry on business days before 4 pm and we will get back to you on the same day. If it is sent later, we will get back to you the following business day.