Agáta Lexová

Book a performer

ID #852

Agáta Lexová

Talent
Speaker
Language
Czech
Sex
Female
City
Praha
Age
Young voice, Midlife
Languages
English
Accent
Prague

About

Vystudovala jsem Vyšší odbornou školu hereckou (obor herectví a moderování), poté jsem nastoupila do Rádia Blaník coby moderátorka zpráv (kde jsem působila téměř tři roky), k tomu jsem pracovala na spoustě dabingových projektů, hrála v divadle, moderovala různé akce (v českém a anglickém jazyce). V roce 2019 jsem se odstěhovala do Londýna, kde jsem studovala herecký kurz v Actors Studiu a založila jsem si tam vlastní domácí studio, ze kterého jsem namlouvala voice-overy pro klienty z celého světa a spolupracovala jsem i s některými Londýnskými studii na jejich vlastních dabingových/voice-overových projektech. Příležitostně jsem dodávala také do ČR reportáže o významných londýnských událostech. Také jsem publikovala svůj vlastní podcast s názvem Cesty ven. V roce 2023 jsem se přestěhovala zpátky do ČR a pracovala pro TV Nova coby reportérka.

TV Nova, Rádio Blaník, zahraniční reportáže, velké množství dabingů a voice-overů pro klienty a studia v České republice i po celém světě, moderování, herectví.

Book a performer

close

I am booking a performer

Send us a non-binding inquiry on business days before 4 pm and we will get back to you on the same day. If it is sent later, we will get back to you the following business day.