Adam Vincent Bartoš Bartoš

Book a performer

ID #893

Adam Vincent Bartoš Bartoš

Talent
Speaker
Language
Czech
Sex
Male
City
Brno
Age
Young voice
Accent
Central Moravian

About

Za mikrofon rádia jako moderátor jsem poprvé v roce 2019 již neexistujícího olomouckého rádia RUBI. Do konce vysílání rádia RUBI jsem vypomáhal jako odpolední nebo dopolední moderátor. Ještě v tentýž roce přišla nabídka namluvit zastávky a hlášení do autobusů příměstské dopravy v Moravskoslezském a Zlínském kraji. Nadále se společnostmi Transdev Morava a TQM Holding spolupracuji a namlouvám nové názvy či informativní hlášení. Po skončení vysílání rádia RUBI přišla nová příležitost v podobě pracovní nabídky ve firmě MaxFive ve Vídni, která distribuuje hned několik obchodních rádií po celé Evropě. Přijal jsem ji a od poloviny roku 2021 a po dobu dvou let jsem se stal jedním z hlavních moderátorů, který zajišťoval program vysílání.

Od roku 2019 namlouvám zastávky pro společnosti Transdev Morava a TQM Holding. Namlouvání voiceoverů pro e-learning ve společnosti BIlLA.

  • Audio 1

  • Audio 2

Book a performer

close

I am booking a performer

Send us a non-binding inquiry on business days before 4 pm and we will get back to you on the same day. If it is sent later, we will get back to you the following business day.