Veronika Sluka

Book a performer

ID #262

Veronika Sluka

Talent
Singer, Musician
Language
Czech
Sex
Female
City
Praha Vinohrady
Languages
German, French, Spanish, Italian, English
Instrument
violoncello, guitar, piano

About

Miluji hudbu a jakkoliv jsem se snažila na to zapomenout svou hlavou, srdce mi to nedovolilo. Tak jsem se rozhodla si dovolit věnovat se hraní, zpěvu a především skládání a psaní textů otevřeně. Zahraji vám ráda na klasických společenských akcích, oslavách, ale i na samostatných autorských koncertech. Píšu své vlastní písničky, ale ráda složím něco i vám.

2 cykly hry na piano, 1 cyklus na kytaru a 3 roky na violoncello na ZUŠ v Ostravě. Asi 20 let zpívání ve sborech různého druhu. Hrávala jsem v kavárnách a restauracích v Itálii a ve Francii. Vítězka soutěže Alliance Francaise - Concours de la chanson francophone v letech 2000 a 2003. Zpívala jsem většinou na charitativních nebo soukromých akcích. Poté jsem se chvíli snažila dělat "seriozní práci", ale poté, co jsem se přestěhovala do Prahy jsem začala zase hrát a zpívat. Nejprve v kavárnách (Slavie, Monolok), poté na samostatných koncertech (Prosecká zastaveníčka 2017), spoluhraji občas na koncertech v kapele (například na Ozvěnách Porty 2016 jako pianistka v kapele Potichu).

Book a performer

close

I am booking a performer

Send us a non-binding inquiry on business days before 4 pm and we will get back to you on the same day. If it is sent later, we will get back to you the following business day.