Two of Us Natálie & Karol

Book a performer

ID #218

Two of Us Natálie & Karol

Talent
Singer, Musician
Language
Czech
Sex
Female
City
Praha
Languages
English
Instrument
guitar, percussion

About

Two of Us - dva hlasy a kytara. Duo jako stvořené pro navození hezké atmosféry ve vašem podniku, nebo na Vaší oslavě, svatbě, firemní akci- kdekoli a s radostí ! Originální cover verze známých i méně známých líbivých skladeb z dílen světových interpretů, napříč všemi oblíbenými žánry. Soul, blues, jazz, pop, rock ... Natálie Kubištová - zpěv, perkuse Karol Komenda- kytara, zpěv

Duo Two of Us se formuje již od roku 2013, ale svůj nynější kabátek získalo až 2 roky poté, a to jakožto akustický hudební projekt pro společnost AIDA Cruises (zahraniční výletní lodě). Mimo tamního sezónního působení vystupujeme v České republice jednak koncertně, ale také na míru klientům. Náš repertoár je velice široký a pojímá téměř všechny hudební styly napříč dobou. Duo je tvořeno dvěma zpěvy. Jedním z nich je ženský hlas - Natálie Kubištová, zpěvačka působící jako sólistka i v dalších hudebních tělesech, např. Taneční orchestr Top Band. Druhým z nich je hlas Karola Komendy, slovenského zpěváka a především pak kytaristy. Hru studuje na Konzervatoři Jaroslava Ježka a taktéž se kromě projektu Two of Us věnuje například autorské hudební produkci kapely Karol Komenda trio. Jeden druhého jsme potkali v talentové soutěži, kde jsme se shodou okolností oba dostali až do finálové ,,dvanáctky''. Od té doby se hudbě věnujeme společně.

Book a performer

close

I am booking a performer

Send us a non-binding inquiry on business days before 4 pm and we will get back to you on the same day. If it is sent later, we will get back to you the following business day.