Petra Obleserová

Book a performer

ID #278

Petra Obleserová

Talent
Singer
Language
Czech
Sex
Female
City
Cerhovice

About

Petra po vystudovala Pedagogickou fakultu na Západočeské univerzitě, obory anglický jazyk a hudební výchova. Pochází z hudební rodiny a už od malička působí v několika uskupeních. Vystupuje jako sólová zpívající pianistka, či v duu jako zpívající kytaristka. Dále pak alternuje jako frontmanka v dívčí rockové kapele The Apples a účinkuje v kapelách Gong a Živý Jukebox. Petra si prošla širokým repertoárem, dá se nazvat jakousi "univerzální" zpěvačkou, která zazpívá téměř vše. Proto je taky často povolávána jako alternace pro různé kapely, kterým náhle vypadne zpěvačka. Naposledy takto alternovala v kapele La Fanka z Berouna. Civilním povoláním je Petra učitelka anglického jazyka a hudební výchovy na Střední pedagogické škole v Berouně. V současnosti je na rodičovské dovolené se svým synkem.

Natáčení alba v hudebním studiu Mercury. Moderování maturitních plesů, firemních akcí apod. Jako zpěvačka je vhodná zejména pro zpívané reklamy či pro nazpívání animovaných filmů pro děti.

Book a performer

close

I am booking a performer

Send us a non-binding inquiry on business days before 4 pm and we will get back to you on the same day. If it is sent later, we will get back to you the following business day.