Madalena Joao

Book a performer

ID #140

Madalena Joao

Talent
Singer
Language
Czech
Sex
Female
City
Brno
Languages
English, Portuguese

About

Madalena Joao se narodila 1.7.1983 v Brně (České Republice). Ve svých 3 letech, roku 1986, se přestěhovala s rodinou do rodné země svého otce, do Angoly. Klavír nechyběl v žádné domácnosti. V Angole se Madalena také krátce věnovala dětskému modelingu a tanci. Závodně dělala sportovní gymnastiku. Základní školu studovala částečně v Angole, kde se naučila plynule mluvit portugalsky. Veřejně vystupovala před kamerami. V roce 1995 se celá rodina vrátila do rodné země maminky, do ČR. Mezitím zkoušela balet, hru na flétnu, aerobik, hru na klavír, tanec rock n roll, ale hlavně navštěvovala hudebni školu, se zaměřením na zpěv. Absolvovala různá malá vystoupení v rámci hudebky. Vystudovala Střední Zdravotnickou školu, obor Všeobecná sestra, se zakončením maturitou.

V roce 2000 se přihlásila na konkurz do TV pořadu Rozjezdy pro hvězdy, kde se již dvakrát umístila na prvním místě a dostala se tak do finále, kde byla druhá. V roce 2001 natočila první album společně s rapperem Patrick s názvem My, u vydavatelství Sony Music. Také v té době byl natočený videoklip na píseň My, který se vysílal v pořadu Eso. Madalena vystupovala po klubech a na různých společenských akcích. Vystupovala také s převzatým repertoárem od světových zpěvaček (Whitney Houston, Mariah Carey..) Vystoupila v různých TV programech. V roce 2000 také Madalena začla navštěvovat hodiny zpěvu na brněnské konzevatoři Jaroslava Ježka. Hodiny zpěvu s pauzami navštěvuje nadále. Také navštěvovala hodiny zpěvu na brněnské JAMU. Roku 2004 se Madalena Joao vrátila na obrazovky TV do pořadu SuperStar, kde se umístila mezi posledních 40 soutěžících. Ve stejném roce se zůčastnila konkurzu do Muzikálu HAIR v Brně, kde několik měsíců hrála. V roce 2005 zahájila spolupráci s agentůrou RGM, u které natočila singl The Love game, ke kterému byl natočen videoklip v brněnském Boby Centru se 150 komparzisty (tanečníky) z celé České republiky. S agenturou RGM spolupracovala přes rok, a také stihla s nimi vydat vlastní gramofonovou desku The love game. Madalena si také v rámci této spolupráce zazpívala s filharomonii Bohuslava Martinů. Dále připravovala a textovala písně jak sólové tak i společné s bratrem Plutem, které použili k vydání ve společném CD v roce 2009. Deska nese název Destino. Spolupracovala také krátce na to s taneční školou LP Pick dance, kam jezdila na hodiny tance, a inspirovala se. Zpívá po celé České Republice. Osvojovala si více textování. Došlo k navázání spolupráce s dětským fondem UNICEF a spolupráce nadále přetrvává. V roce 2010 se Madalena přestěhovala do Prahy, kde stihla natočit u vydavatelství Zorreti Solovou desku s názvěm CANTORA. Momentálně Madalena pokračuje v tvorbě, věnuje se textování svých písní, a přípravě dalších CD nosičů, a to i s kapelou Sly Rabbits, se kterou hraje zhruba 3 roky, ve stylu Funky. Připravuje nové Videoklipy, a spolupracuje s řadou interpretů, umělců a herců. S novým skladatelem pilují výběr písní, dávájí se dohromady nové projekty a písně. Věnuje se žánrům ve stylu Pop, Soul, RnB, Funky, Reggae, Dance, a nově se věnuje spolupráci se Swing Pigs - swing, jazz, blues. Nebrání se žádnému promyšlenému experimentu.

Book a performer

close

I am booking a performer

Send us a non-binding inquiry on business days before 4 pm and we will get back to you on the same day. If it is sent later, we will get back to you the following business day.