Filip Alexander

Book a performer

ID #198

Filip Alexander

Talent
Musician
Language
Czech
Sex
Male
City
Kutná Hora
Instrument
music production

About

Dobrý den, patnáctým rokem se věnuji amatérské tvorbě hudby, především z vlastních home-made samplů (kromě bicích, kterými až na drobnější perkusní nástroje nedisponuji). Má tvorba je ovlivněna meditační praxí, filosofováním a folkovou hudbou z různých částí světa. Rád bych pracoval v hudební sféře, ať už jako tvůrce vlastní hudby, hudebních spotů nebo jako střihač zvuku.

Nahrávání v programu Sony Acid pro 7 (pracuji v něm od verze 1.0 - tehdy jej ještě vlastnila společnost Sonic Foundry a ne Sony), ve kterém jsem se naučil velmi dobře střihat zvukové stopy. Zkušenost se stovkami VST pluginů, syntezátory, nahráváním zvuků hudebních nástrojů přes mikrofon i linkový vstup. Největším úspěchem byl krátký zvukový podkres pro spot na nápoj, který se vysílal v americké televizi. Tvořil jsem také originální hudební samply z vlastních nástrojů (saxofon, klarinet, bambusové flétny, které vyrábím, shehnai, sitar, kytara, djembe, bonga, šamanské bubny, syntezátory atp.).

Book a performer

close

I am booking a performer

Send us a non-binding inquiry on business days before 4 pm and we will get back to you on the same day. If it is sent later, we will get back to you the following business day.