Dominik Vršanský

Book a performer

ID #178

Dominik Vršanský

Talent
Speaker, Singer, Musician
Language
Czech
Sex
Male
City
Praha 10
Age
Young voice
Languages
German, English
Accent
Silesian, Prague
Languages
English
Instrument
guitar, bass guitar

About

Moderátor, písničkář, zpěvák a herec pocházející z Orlové. Narodil jsem se ve velmi raném věku léta páně 1994, jako jedináček jedné matce a jednomu otci, jak tomu většinou bývá. Prožil jsem krásné panelákové dětství, přičemž nejbližší okruh přátel mi byl tvořen divadelním souborem orlovského Domu dětí a mládeže, do kterého jsem nastoupil již na prahu osmého roku života a stal se mi pomyslným ukazatelem směru, kterým bych se v životě chtěl ubírat. Dokážu se pro spoustu věcí nadchnout a dotáhnout je do konce. Rád improvizuji, jak v umění tak v životě. Na počátku roku 2015 jsem se přestěhoval do Prahy, kde jsem začal sbírat více zkušeností s moderováním a hudbou.

Přes hraní v amatérských divadlech jsem se dostal později k těm profesionálním. Zahrál jsem si také pár epizodních rolí v televizních filmech, avšak zvítězila u mě hudba a moderátorství. Momentálně vystupuji jakožto písničkář se svou doprovodnou kapelou Nač ten Spěch. Jedná se o směsici folku a roku, přičemž je kladen důraz na atmosféru a příběh textů. V Praze jsem také nasbíral zkušenosti s buskingem. Co se moderování týče, patřím k partičce Fajn rádia, kde mě lze slyšet hlavně o víkendech. Mám zkušenosti s nahráváním voiceoverů a hlavně s moderováním před kamerou. (Prupovídky baristické)

Book a performer

close

I am booking a performer

Send us a non-binding inquiry on business days before 4 pm and we will get back to you on the same day. If it is sent later, we will get back to you the following business day.