Anna Stančíková

Book a performer

ID #326

Anna Stančíková

Talent
Musician
Language
Czech
Sex
Female
City
Psáry
Instrument
piano

About

Jmenuji se Anna, pocházím z Prahy a studuji na English College in Prague. Mluvím plynule anglicky, francouzsky a mám základy čínštiny. Hra na klavír je moje největší vášeň a řekla bych i velká součást mě, jelikož na něj hraji od svých 5 let. Kromě hry na klavír hraji již několik let golf a můj hcp je 9. Přes balet, moderní gymnastiku a sportovní aerobic jsem se dostala k latinskoamerickým tancům, u kterých jsem dodneška také i vydržela. Ve volném čase jsem fitness trenérka pro fotbalisty a vedu nadační fond pro lidi po mozkové mrtvici.

Již od svých 5-ti let hraji na klavír. 12 let jsem chodila na hodiny do Hudební školy hl. města Prahy. Umístila jsem se na několika celostátních klavírních soutěžích (např. Prague Junior Note) a neustále jsem koncertovala. Poté jsem odjela studovat na rok do Ameriky, kde jsem pokračovala v koncertování a také jsem vyhrála talentovou soutěž. Mimo to jsem hrála v rockové i jazzové kapele a v neposlední řadě i v orchestru. Po návratu zpět do Čech stále koncertuji na prestižních koncertech, kde hraji jak klasiku, tak i modernu, či své vlastní medley.

Book a performer

close

I am booking a performer

Send us a non-binding inquiry on business days before 4 pm and we will get back to you on the same day. If it is sent later, we will get back to you the following business day.