ACID Prince

Book a performer

ID #231

ACID Prince

Talent
Singer, Musician
Language
Czech
Sex
Male
City
Praha
Languages
Czech
Instrument
piano, drums, music programming

About

Jsem mladý Faust narozený pro kompozici scénické, filmové, ale i populární nebo underground hudby. Od syrových elektronických synťáků až po "Hapkovsky" znějící klavírní verše všech nálad. Vystudoval jsem Střední školu Pedagogickou v Přerově a jako samouk se v 15 letech naučil hrát na piano, kytaru a bicí. Později jsem se soukromě doučoval v oboru skladba u člena Academic Jazz Bandu, korepetitora a dipl. umělce Mareka Fischera v Olomouci. Od roku 2015 se věnuji kompozici, aranžování, mixu a masteringu hip-hopových a RnB skladeb. Momentálně žiji dva roky v Praze a všechen svůj volný čas trávím hlavně přípravami na svůj debutový filmový soundtrack. Krátkometrážní snímek na motivy povídek Charlese Bukowskeho. Pro tento projekt skládám originální, instrumentální písně tvořené převážně z hry na piano, syntezátory a midi-kontrolery. Taktéž budu aranžovat a mixovat originální písně od dua Macíček a Tšpon, které složili k tomuto snímku, mimo jiné i s Věrou Špinarovou. Jako hudební skladatel se na takovém projektu objevuji zcela poprvé a velmi usilovně pracuji a věřím, že tímto počinem zapíšu Českou republiku na "Hans Zimmerovu mapu”.

Několik mých instrumentálních skladeb zaznělo v reklamních spotech TV Prima Cool. Aktivně kolaboruji na projektech předních českých hudebních labelů jako Archetyp51 nebo BiggBoss, ve kterém figurují největší české hip-hopové legendy jako Vladimir 518, či kapela PSH. V roce 2017 jsem se objevil jako host na mezinárodním koncepčním CD a Vinylové desce "Futurologický Kongres" producenta Karaoke Tundry společně s Vladimirem 518, Supou nebo Boy Wonderem v projektu Podpultura. V roce 2013 jsem účinkoval na desetidenním bluesovém festivalu BnB v Polsku. Většina vystoupení zde tvořili "jam sessions", při kterých zaznívali nejznámější jazzové a bluesové hity v podání polských jazzových legend jako například baskytarista Wojtek Pilichowski, Magda Piskorczyk nebo legendární varhaník Pawel Serafinski, se kterými jsem téměř každý večer vystupoval. Tato hudební zkušenost mě, si troufnu říct, posunula zatím nejvíce. Workshopy oboru klavír vedl legendární polský varhaník Pawel Serafinski, který svým přístupem ke mně, pozvedl mě, mou tvorbu, mou hru, můj cit a naučil mě naslouchat melodiím, které jsou ve mě. Tímto odstartoval zcela novou éru mého hudebního působení a je pouze na Vás, kam moje melodie vítr zavane.

Book a performer

close

I am booking a performer

Send us a non-binding inquiry on business days before 4 pm and we will get back to you on the same day. If it is sent later, we will get back to you the following business day.