Zdeněk

Book a performer

ID #284

Zdeněk

Talent
Speaker
Language
Czech
Sex
Male
City
Liberec
Age
Midlife, Mature voice
Language
Czech
Languages
Czech
Accent
Prague

About

Herec Divadla Pod Palmovkou Zdeněk Kupka se narodil v roce 1971 Liberci. Divadelník a letitý speaker. Od roku 1995 prošel divadly v Uherském Hradišti, Karlových Varech, Českých Budějovicích, Liberci a pražským divadlem Pod Palmovkou. Na českých jevištích měl možnost potkat se s rolemi Malvolia ve Večeru tříkrálovém, Trigorina v Rackovi, Gilese v Pasti na myši, Joa v Někdo to rád horké, Johna Proctora v Čarodějkách ze Salemu, Chlestakova v Revizorovi, Krále Bertieho v Králově řeči, nebo Krále Artuše v muzikálu Monty Python’s Spamalot. Nyní odchází na volnou nohu. Ve volném čase se intenzivně věnuje tenisu a golfu.

Stovky rozhlasových šíleností a TV spotů prestižních značek. Svůj hlas propůjčil v TV spotech kampaním firem : Adidas, RWE, Lancomé, Bohemia Energy, Pilsner Urquel, Škoda Auto, Bohemia Chips, Mazda, Orbit, Shell, Mentos, Nissan, UPC, Palette, Sonny atd. atd.

Book a performer

close

I am booking a performer

Send us a non-binding inquiry on business days before 4 pm and we will get back to you on the same day. If it is sent later, we will get back to you the following business day.